Dyrektor Restauracji w Poznaniu

Dyrektor restauracji/ Horeca/ Rozwój sprzedaży
Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, z 20-letnim doświadczeniem na rynku HoReCA, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Dyrektor Restauracji i Hotelu w Poznaniu.

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za codzienną działalność restauracji (nadzór nad personelem, obsługą klientów, przygotowywaniem posiłków i utrzymaniem standardów jakości).
  • Zarządzanie 50- osobowym zespołem (7 bezpośrednich podwładnych).
  • Kontrola kosztów operacyjnych i identyfikacja środków mających na celu zmniejszenie ilości odpadów. Tworzenie szczegółowych raportów przychodów i wydatków.
  • Nadzorowanie codziennych operacji zmianowych, w tym operacji restauracyjnych na zewnątrz i na zapleczu.
  • Zadbanie o obecnych Gości, pozyskiwanie nowych klientów- indywidualnych i firmowych.
  • Nadzorowanie zatrudniania, szkolenia i oceny pracowników, dbanie o motywację zespołu i rozwiązywanie ewentualnych konfliktów.
  • Odpowiedzialność za kontrolowanie kosztów, ustalanie cen, monitorowanie przychodów i wydatków oraz przygotowywanie budżetów.
  • Dostarczanie najwyższej jakości usług gastronomicznych i maksymalizacja zadowolenia klientów.
  • Planowanie i aktualizacja menu w porozumieniu z szefami kuchni.
  • Efektywne zarządzanie procedurami otwierania i zamykania restauracji: codzienne najlepsze praktyki.
  • Efektywne zarządzanie oprogramowaniem restauracyjnym i raportowanie wskaźników biznesowych do właściciela obiektu.
  • Zwiększenia ilość rezerwacji w restauracji i hotelu, dzięki innowacyjnym strategiom sprzedaży i promocji, wykorzystując dostępne listy biznesowe i budując nową bazę klientów, a także rozwiniecie marki firmy w Poznaniu.
  • Opracowanie długoterminowych celów i strategii rozwoju restauracji.
  • Odpowiedzialność za promowanie restauracji, organizowanie wydarzeń specjalnych i przyciąganie nowych klientów, tworzenie programów lojalnościowych.

Wymagania:
  • Minimum Licencjat z Gastronomi/ Hotelarstwa, Ekonomii lub minimum 10- letnie doświadczenie w branży restauracyjnej.
  • 10-letnie doświadczenie w pracy w restauracji z min. 200 miejsc siedzących.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownik/dyrektor obiektu restauracyjnego oraz w zarządzaniu co najmniej 40-osobowym zespołem.
  • Dyspozycyjność (praca od wtorku do soboty, 8-10 godzinne zmiany między 12:00 – 24:00)
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Miejsce zamieszkania: do 30 km od Poznania.

Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w prestiżowym, rozpoznawalnym miejscu w centrum Poznania.
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne.
  • Niezbędne szkolenia i możliwość awansu.
  • Duża samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Travel, Hospitality, Leisure & Tourism
Location
Poznan
Specialism
Hospitality and Tourism
Ref:
1187559

Talk to a consultant

Talk to Katarzyna Horzela, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 515 103 901