Junior Pricing Administrator

Szukasz nowych możliwości? Sprawdź tą ofertę!

Federal Express Corporation (FedEx Express) to największa na świecie firma zajmująca się transportem ekspresowym. Globalna sieć transportowa FedEx Express zapewnia szybką i niezawodną dostawę dokumentów, paczek i przesyłek na całym świecie.

Dołącz do nas jako Młodszy specjalista ds. obsługi kontraktów i twórz z nami przyszłość!

Główne obowiązki na tym stanowisku:
  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla klientów globalnych i lokalnych
  • Wdrażanie nowych struktur cenowych do systemu
  • Wsparcie administracyjne dla Account Executives oraz innych działów
  • Realizacja programów cenowych dla klientów, w tym rabatów i promocji
  • Udział w spotkaniach i prezentacjach związanych z cenami (głównie jako obserwator)

Wymagania:
  • Dobre umiejętności analityczne i numeryczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Zdolność do nauki nowych aplikacji/systemów informatycznych
  • Dobra znajomość Excela
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku korporacyjnym - mile widziane

Co oferujemy:
  • Kompleksowy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bony na posiłki)
  • Okazjonalne karty podarunkowe
  • Zniżki dla pracowników
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego wspierane przez organizację
  • Wsparcie w nauce (Tuition Assistance)

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Supply Chain & Logistics
Location
Kraków
Specialism
Customer Services
Ref:
1188722

Talk to a consultant

Talk to Weronika Opozda, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: 122013660