Kontroler Finansowy

Poszukujemy doświadczonego Kontrolera Finansowego!
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kontrolera Finansowego do zakładu produkcyjnego w Tychach. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad finansami firmy, analizę kosztów produkcji oraz przygotowywanie raportów finansowych.

Zakres obowiązków:
✔Monitorowanie i analiza kosztów produkcji
✔ Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów finansowych oraz przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca produkcji w systemie
✔ Współpraca z działem produkcji w celu optymalizacji kosztów
✔ Kontrola budżetu i analiza odchyleń
✔ Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
✔ Wsparcie w przygotowywaniu prognoz finansowych
✔ Monitorowanie sprzedaży, kosztów wydziałowych i ogólnego zarządu
✔ Prowadzenie kalkulacji kosztów produktów i projektów oraz wskaźników
✔ Analiza rentowności projektów, inwestycji i majątku obrotowego
✔ Wsparcie kierownictwa przy obniżaniu kosztów i poprawie wydajności
✔ Udział w przygotowywaniu strategii, rocznych budżetów i prognoz
✔ Rozwój i optymalizacja istniejących systemów raportowania
✔ Uczestnictwo w sporządzaniu sprawozdań finansowych według PSR i IFRS
✔ Przygotowywanie niestandardowych analiz finansowych
✔ Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Wymagania:
✔ Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
✔ Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży produkcyjnej
✔ Znajomość przepisów podatkowych, zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
✔ Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
✔ Znajomość systemów ERP oraz zaawansowana znajomość MS Excel
✔ Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
✔ Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowę o pracę
✔ Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
✔ Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
✔ Przyjazną atmosferę pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Tychy
Specialism
Manufacturing
Ref:
1189044

Talk to a consultant

Talk to Justyna Dobranowska, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: 785504598