Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy, Sprzedaż B2B, Naczepy cysterny, Transport intermodalny
Dla klienta z branży produkcyjnej, który dostarcza rozwiązania dla sektora transportowego, poszukuję Przedstawiciela Handlowego
Opis stanowiska: Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za sprzedaż nowych przyczep do transportu cieczy, substancji sypkich oraz produktów intermodalnych. Będziesz pełnił rolę zewnętrznego przedstawiciela firmy.

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych;
  • Aktywna obecność na rynku, analiza trendów i wykrywanie nowych możliwości;
  • Określanie potrzeb klientów i udzielanie porad technicznych;
  • Prezentowanie ofert i negocjowanie warunków sprzedaży;
  • Prowadzenie administracji w systemie CRM;
  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub handlowe) lub równoważne doświadczenie;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B;
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego; znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Silne umiejętności handlowe i techniczne;
  • Orientacja na wyniki i umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Elastyczność i gotowość do częstych podróży na terenie Polski.
Oferujemy:
  • Pełnoetatową umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, karta paliwowa i wszystkie narzędzia pracy;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym zespole.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Śląskie
Specialism
Purchasing and Logistics
Ref:
1189422

Talk to a consultant

Talk to Paulina Zientek, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: +48 785501432