Koordynator projektów OZE

Poszukujemy osób zainteresowanych rolą Koordynatora ds. Projektów OZE- branża elektryczna
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Planowanie i nadzór nad realizacją działań do realizacji projektów OZE w zakresie branży elektrycznej.
  • Współpraca wewnętrzna wraz z Koordynatorem Zespołu Elektrycznego, Kierownikiem Projektu i zespołem projektowym.
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych w zakresie zamówień związanych z projektami, w tym ocena ofert, udział w negocjacjach.
  • Weryfikacja i ocena dokumentacji technicznej opracowywanej przez wykonawców w celu zapewnienia najwyższych standardów, zgodności z zamówieniem.
  • Udział w odbiorach fabrycznych urządzeń.
  • Nadzór nad pracą podwykonawców wraz z Kierownikiem Projektu.
  • Realizacja Polityki Bezpieczeństwa Grupy.
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektroenergetyka, elektrotechnika.
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze energetyki lub przemysłu, w tym doświadczenie w realizacji projektów z technologią na bazie odnawialnych źródeł energii.
  • Uprawnienia energetyczne.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w programach MS Office, AutoCAD.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych strukturach.

OFERUJEMY:
• Pracę w zespole profesjonalistów i gwarancję realizacji wielu ciekawych projektów.
• Stabilne zatrudnienie na stanowisku zapewniającym wyzwania zawodowe oraz realny wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem.
• Szansę realizacji zawodowych ambicji i możliwość rozwoju osobistego.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Lokalizacja
Poznan
Obszar specjalizacji
Energetyka
Nr ref.:
1187054

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Agata Bodlak, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 609600569