Project Manager

project manager, pharmacy, medical technology, biotechnology, menadżer projektów

Dla naszego klienta z branży biotechnologicznej szukamy Project Managera, osoby zafascynowanej zarządzaniem projektami oraz koordynacją działań. Jako Project Manager będziesz odpowiedzialny za planowanie, nadzorowanie i realizację projektów, zapewniając ich skuteczne i terminowe zakończenie.
Jeśli jesteś osobą, która potrafi skutecznie zarządzać zadaniami, koordynować pracę zespołu oraz podejmować szybkie decyzje, to ta praca jest dla Ciebie.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Znajomość technik planowania i monitorowania projektów,
  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność zarządzania czasem i zasobami oraz budżetem projektu,
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Analityczne myślenie,
  • Chęć do wzięcia udziału w projekcie czasowym - 6 miesięcznym.

Zadania:

  • Planowanie i monitorowanie postępów projektów,
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego,
  • Zarządzanie budżetem projektu,
  • Tworzenie raportów i dokumentacji związanej z projektem,
  • Komunikacja z klientami i dostawcami,
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym,
  • Ustalanie celów projektu i realizacja planów działania,
  • Wdrażanie strategii doskonalenia procesów projektowych,
  • Współpraca z krajami Bliskiego Wschodu.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę,
  • Pracę hybrydową,
  • Benefity takie jak: Prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, dostęp do programu kafeteryjnego.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Farmacja
Lokalizacja
Warszawa Centrum
Obszar specjalizacji
Pharma
Nr ref.:
1187200

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Agata Prem, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 22 584 56 50