PR Manager

PR branża budowlana / nieruchomości
PR MANAGER
Miejsce Pracy: Trójmiasto
Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko PR Managera.
Poszukujemy osoby z wieloletnim doświadczeniem w mediach, w pracy na stanowiskach dziennikarskich, PR Managera lub Rzecznika Prasowego. Osoby z doświadczeniem w zagadnieniach z zakresu ekonomii, biznesu, zarządzania, technologii. Znajomość szeroko rozumianej branży nieruchomości oraz wykształcenie dziennikarskie będą dodatkowymi atutami.

Główne zadania:
  • Realizacja strategii komunikacji oraz założonych planów komunikacyjnych
  • Budowanie relacji ze środowiskiem gospodarczym, społecznym i samorządowym
  • Tworzenie pretekstów medialnych w wymiarze wizerunkowym (eksperckim)
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi poprzez szybką identyfikację wszystkich interesariuszy postępowania oraz precyzyjną reakcję w dopasowanych mediach
  • Uczestnictwo w procesie budowania relacji z interesariuszami
  • PR wewnętrzny

Oczekiwania związane z tą rolą:
  • Doświadczenie w obszarze PR / Komunikacji w branży budowlanej /nieruchomości lub na stanowiskach dziennikarskich w mediach branżowych – warunek konieczny
  • Umiejętność tworzenia tekstów interesujących dla odbiorcy
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, posługiwanie się poprawną polszczyzną
  • Posiadanie kontaktów w świecie mediów, doświadczenie w szybkim przekazywaniu i pozyskiwaniu informacji
  • Doskonałe umiejętnościom komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwości rozwoju w świetnie prosperującej firmie z bardzo dobrą renomą na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet opieki medycznej, karta Multisport
  • Przyjazna i inspirująca atmosfera pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Budownictwo
Lokalizacja
Gdansk
Obszar specjalizacji
Marketing
Nr ref.:
1186935

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Ewa Wisniewska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 722 370 765