Analityk Systemowy

B2B / English / UML / BPMN/ SQL
Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior System Analyst

  • Lokalizacja: Warszawa / Polska
  • Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
  • Współpraca: współpraca długofalowa
  • Stawka: 130-150 PLN/h netto + VAT
  • Start date: od września
  • Praca hybrydowa: (dla osób z poza Warszawy raz w miesiącu w biurze)

Zadania:
  • Budowa i rozwój usług integracyjnych
  • Realizacja funkcjonalności w oparciu o wymagania użytkownika
  • Udział we wdrażaniu i konfiguracji oprogramowania

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Minimum 4 lata w roli analityka systemowego
  • Doświadczenie pracy w sektorze bankowym
    Znajomość notacji UML i BPMN
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań
  • Doświadczenie w modelowaniu biznesowym z wykorzystaniem technik przypadków użycia oraz prototypowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint)
  • Znajomość narzędzi Sparx Enterprise Architect lub Bizagi BPM Modeler
  • Znajomość języka SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie komunikacyjnym w mowie i piśmie)
  • Profesjonalizm i samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w pracy z JIRA i Confluence

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Kontrakt
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Polska
Obszar specjalizacji
Bankowość i Inwestycje
Nr ref.:
1187317

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anna Smykowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 669 909 239