.Net Developer

Microsoft SQL Server; C
Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Branża: IT
Lokalizacja: Gdańsk – stacjonarnie (z możliwością pracy zdalnej w miarę potrzeb lub jeśli jest to zasadne, klient wykazuje się elastycznością w tym obszarze)
Rodzaj pracy: umowa B2B pełen etat
Godziny pracy: godziny standardowe 40 godzin/tygodniowo
Czas trwania projektu: długofalowa współpraca; kontrakt minimum na rok
Zespół: zespół polski, SCRUM, 10-cio osobowy, sprinty 2-tygodniowe, raportowanie w Jira
Start Date: ASAP
Technologie: Microsoft SQL Server; C#; Jira

Doświadczenie i umiejętności:
  • Wiedza z zakresu systemów operacyjnych: Microsoft Windows;
  • Wiedza z zakresu baz danych: Microsoft SQL;
  • Umiejętność programowania w języku C#;
  • Umiejętności miękkie - komunikacyjne, umiejętności oraz pracy zespołowej

Obowiązki:
  • Rozwój i utrzymanie istniejącego systemu w proporcjach ok 70:30% (system billingowy do obsługi umów z klientami instytucjonalnymi z całej Polski);
  • Podniesienie .Net do nowszej wersji; aktualnie trwa już migracja do nowszej wersji;

Nice to have:
Doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych;

Co otrzymasz:
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny;
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport;
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays;

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie stacjonarnie (1h); max 2 spotkania;
  • Oferta;
  • Witamy w projekcie !

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Kontrakt
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Gdansk
Obszar specjalizacji
Technology
Nr ref.:
1189322